Üzleti elemző

Elküldöm az önéletrajzom

Informatikai fejlesztéssel foglalkozó csapatunkba keressük új üzleti elemző kollégánkat

Feladatok:

  • Ügyféligények felmérése, dokumentálása
  • Szakmai kapcsolattartás az ügyféllel
  • Specifikációk, user story-k készítése a fejlesztők számára
  • Javaslattétel hatékonyabb megoldásokra, jobb üzleti folyamatok kialakítására
  • A fejlesztő csapat folyamatos támogatása
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan IT vagy gazdasági területen
  • Minimum 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Analitikus képesség, rendszerszemlélet
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Versenyképes juttatás
  • Egyénre szabott karriertervezés
  • Home office / irodai hibrid munkavégzés
  • Rugalmasság

Legyen Tiéd a technológiai vezető szerep

Szeretnéd megtudni, milyen megoldásokkal optimalizálnánk az üzleti folyamatokat és mennyi extra időt nyernénk vállakozásodnak?
Scroll to Top